Тренеры CapitalTRI

CapitalTRI — досвідчена та амбіційна команда в якій кожен тренер щодня допомагає нашим спортсменам стати сильніше та витриваліше. Кожен з нас має багаторічний досвід професійного спорту, а також тренерської діяльності і щодня ділиться своїм досвідом зі спортсменами клубу задля досягнення поставлених цілей кожного: від підтримки фізичної форми і до подолання IronMan. Для вашої зручності ми використовуємо багато локацій для тренуваннь, а також відкрили першу в Україні CapitalTRI Triathlon Studio — студію для indoor тренувань, де використовується лише найкраще обладнання.

Роман Король.
 Тренер з триатлону.

Майстер спорту України міжнародного класу з триатлону, тренер збірної України з паратриатлону та гайд (Guide), засновник та керівник спортивного клубу CapitalTRI. 20 років в триатлоні та 6 років готує триатлетів всіх рівнів підготовки.

Стрюков Констянтин. Тренер з триатлону та плавання. Кандидат в майстри спорту України з триатлону, призер чемпіонатів України(в командній гонці). В спорті вже понад 10 років. За час тренерської діяльності підготував спортсменів не тільки до їх першого триатлону, а й до Ironman 140.6.

Бадяк Сергій.
 Тренер з триатлону та плавання.

 Кандидат в майстри спорту України з триатлону, тренер клубу CapitalTRI, 18 років в плаванні та 9 років в триатлоні. Вже 5 років готує плавців та триатлетів до змагань з триатлону, марафонського плавання.

Ліщинська Тетяна.
Тренер з триатлону та плавання.

  10 років в триатлоні та  тренер з паратриатлону спортсменів збірної України, Гайд (Guid), а також дитячий тренер з триатлону та плавання. 
Вже 4 роки готує спортсменів різних рівнів підготовки до змагань з триатлону та плавання у відкритіій воді.

Гришина Олександра.
Тренер з триатлону .
  Майстер спорту України з триатлону та плавання, чемпіонка України на половині залізного триатлону, гайд (Guide) слабозрячої спортсменки у паратриатлоні. 11 років в триатлоні, 5 років готує триатлетів та бігунів різних рівнів підготовки.

Поливода Олександр.
Тренер з велоспорту.

 Майстер спорту України міжнародного класу з велоспорту на шоссе.  Готує спортсменів-аматорів до велогонок та Granfondo, а також допомагає нашим спротсменам в підготовці до велоетапу в триатлоні.

Вєчканов Костянтин.
Тренер з триатлону та бігу.

  Один з найшвидших аматорів у серії Ironman в Україні. Готує спортсменів до змагань з триатлону на олімпійській дистанції та Ironman, а також до змагань з бігу як на 5 км так і до марафону.

Сидоров Дмитро.
Тренер з плавання.

 Заслужений тренер України з зучасного п’ятиборства, майстер спорту України з сучасного п’ятиборства. Готує спортсменів-аматорів до плавального етапу в триатлоні, марафонських запливів. 

Теслюченко Вікторія.
 Лікар.

  Лікар з медицини невідкладних станів з досвідом роботи у державних та приватних медичних закладах. Пройшла курс BLS від членів Європейської ради реанімації. Працює у сфері терапії соматичних захворювань . Дипломований спеціаліст у сфері лікувального масажу, масажу для дітей.

Лобанова Лілія.
Тренер з легкої атлетики.

 Майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасниця Олімпійських Ігор в Лондоні, багаторазова призерка чемпіонатів Європи, бронзова призерка Всесвітньої Універсіади.