Тренери CapitalTRI

CapitalTRI – досвідчена та амбіційна команда в якій кожен тренер щодня допомагає нашим спортсменам стати сильніше та витриваліше. Кожен з нас має багаторічний досвід професійного спорту, а також тренерської діяльності і щодня ділиться своїм досвідом зі спортсменами клубу задля досягнення поставлених цілей кожного: від підтримки фізичної форми і до подолання IronMan.
Для вашої зручності ми використовуємо багато локацій для тренуваннь, а також відкрили першу в Україні CapitalTRI Triathlon Studio – студію для indoor тренувань, де використовується лише найкраще обладнання.

Роман Король.
Тренер з триатлону.

Тренер Вищої кваліфікаційної категорії , Майстер спорту України міжнародного класу з триатлону, сертифікованій тренер ITU, виховав Заслуженого майстра спорту Україні та двох Майстрів спорту України міжнародного класу, тренер збірної України з паратриатлону та гайд (Guide), засновник та керівник спортивного клубу CapitalTRI. Понад 20 років в триатлоні. Понад 10 років тренерского стажу.

Стрюков Костянтин.
Тренер з триатлону та плавання.

Кандидат в майстри спорту України з триатлону, призер чемпіонатів України(в командній гонці). В спорті вже понад 14 років. 7 років тренерского стажу.

Ліщинська Тетяна.
Тренер з триатлону та плавання.

Тренер першої кваліфикаційної категорії, Кандидат в майстри спорту України з триатлону , тренер з паратриатлону спортсменів збірної України, Гайд (Guide), а також дитячий тренер з триатлону та плавання, виховала двох Майстрів спорту України міжнародного класу. В спорті понад 15 років , 7 років тренерского стажу.

Вєчканов Костянтин.
Тренер з триатлону та бігу.

Майстер спорту України з морського багатоборства. Один з найшвидших аматорів у серії Ironman в Україні. 5 років тренерского стажу.

Бадяк Сергій.
Тренер з триатлону та плавання.

Кандидат в майстри спорту України з триатлону, 18 років в плаванні та 9 років в триатлоні. 6 років тренерского стажу.

ОФІЦЕРОВ ЮРІЙ.
Тренер з триатлону.

 Один з сильніших триатлетів аматорів в Україні. Закінчив тренерські курси IRONMAN та ділиться своїм досвідом з спортсменами клубу. 

Молчанець Валентина.
Тренер з триатлону.

 Професійний триатлет, член збірної України з триатлону, чемпіонка та неодноразовий призер, чемпіонатів Європи з акватлону, багаторазова чемпіонка та призер Чемпіонатів та Кубків України, учасник Чемпіонатів Світу, Чемпіонатів Європи, Кубків Європи з триатлону серії ITU, Майстер спорту України з плавання, Майстер спорту Украіни з триатлону, понад 16 років у спорті.

Лобанова Лілія.
Тренер з легкої атлетики.

Майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасниця Олімпійських Ігор в Лондоні, багаторазова призерка чемпіонатів Європи, бронзова призерка Всесвітньої Універсіади. Понад 20 років у спорті, 4 роки тренерського стажу.

Теслюченко Вікторія.
Лікар.

  Лікар з медицини невідкладних станів з досвідом роботи у державних та приватних медичних закладах. Пройшла курс BLS від членів Європейської ради реанімації. Працює у сфері терапії соматичних захворювань . Дипломований спеціаліст у сфері лікувального масажу, масажу для дітей.